Kategorie:IT

From DCEwiki
Revision as of 12:01, 26 February 2013 by Samekma1 (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search


Projekty IT oddělení

Zaměstnanci IT naší katedry nezajišťují jen údržbu strojů a uživatelskou podporu. Pracují také na projektech, které zpětně přinášejí zvýšení nabídky služeb uživatelům a konec konců také přitahují pozornost k práci naší katedry.

Rozšíření MediaWiki - AccessControl
Systém práv MediaWiki není navržen tak, aby umožňoval tvorbu stránek malým uzavřeným pracovním skupinám. Původně jsme zkoušeli implementovat některé z již hotových řešení, ale žádné nemělo vyhovující funkcionalitu. Asi nejlepší z toho co bylo k dispozici bylo rozšíření Extension:Group Based Access Control, jenže mělo mnoho chyb a nedostatků. Proto během léta 2008 náš IT pracovník Aleš Kapica naprogramoval vlastní rozšíření, které je dnes volně k dispozici prostřednictvím portálu http://www.mediawiki.org všem správcům wiki systémů založených na MediaWiki
Manuály
V rámci této wiki nejsou uloženy pouze interní informace, ale našimi zaměstnanci jsou zde zpracovávány manuály k obecnému použití.


Provozní dokumentace k síti FELK/DCE

Upozornění Veškerá dokumentace o síťové infrastruktuře FELK/DCE, která by mohla vést k ohrožení bezpečnosti a úniku citlivých dat, je přístupná pouze zodpovědným osobám!

Odkaz na původní informační web o nastavení sítí, počítačů a provozu sítě na DCE (Stránky jsou dostupné pouze v rámci vnitřní sítě katedry. V nastavení proxy musí být pro adresu 147.32.87.48 nastavena výjimka)

Subcategories

This category has the following 51 subcategories, out of 51 total.

A

B

C

D

F

G

  • Git(2 P, 2 F)

I

K

L

M

N

P

Q

  • QEMU(16 P, 15 F)

R

S

T

U

V

W

X

Z

Š

Media in category "IT"

The following 8 files are in this category, out of 8 total.